Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest powszechnie używany do wypełniania i modelowania ust. Zabieg polega na wstrzyknięciu roztworu w taki sposób, aby podkreślić kontur i dodać atrakcyjności ustom oraz całej twarzy.Najnowsze preparaty i techniki ich podawania pozwalają uzyskać apetyczne, kuszące, pełne, a przy tym naturalnie wyglądające usta.


PROMOCJA: tylko do 30 listopada 2018 r.:

  • powiększenie ust: 500 zł

Przeciwwskazania do powiększania ust kwasem hialuronowym:

  • choroby układu immunologicznego,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • miesiączka,
  • opryszczka,
  • tendencja do blizn przerostowych (keloidów),
  • uczulenie bądź nadwrażliwość na preparaty zawierające kwas hialuronowy.

Według lekarzy sama niedoczynność tarczycy nie jest przeciwwskazaniem do zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Natomiast choroba Hashimoto zaliczana jest do chorób autoimmunologicznych – zatem jest ona przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu podania kwasu hialuronowego. W przypadku choroby Hashimoto zabieg podania kwasu hialuronowego może być wykonany jeżeli poziom przeciwciał jest bardzo niski (nieaktywna faza choroby) i lekarz endokrynolog prowadzący pacjenta nie będzie miał przeciwwskazań.

O mnie

Prowadzę od kilku lat samodzielny gabinet z makijażem permanentnym i medycyną estetyczną. Od wielu lat zajmuję się prowadzeniem szkoleń, kursów i dokształcaniem w dziedzinie makijażu permanentnego na każdym poziomie. Szkoleniami zajmuję się od 9 lat dla niemieckiej firmy Etre Belle.

Biorę udział w każdych targach kosmetycznych i większych imprezach związanych z kosmetyką. Organizuję pokazy, szkolenia dla sztabów wyborczych, z którymi współpracuję z zakresu kreowania wizerunku.

Jestem jurorem w mistrzostwach makijażu permanentnego. Od lat współpracuję z redakcją “ESTETYKA – Przegląd Kosmetyczny”, dla której piszę artykuły z dziedziny makijażu i wizażu.

Anna Paczuska
Zapraszam do kontaktu.