O mnie

Od wielu lat zajmuje sie przede wszystkim szkoleniami
i doksztalcaniem w dziedzinie makijazu permanentnego na kazdym poziomie.
Prowadzę kursy i szkolenia, doszkolenia.

Makijaż Permanentny, Kreowanie wizerunku, Wizaż i Stylizacja, jak również, szkolenia to moje pasje, dlatego od wielu lat zajmuję się i rozwijam w tej branży.

Jestem jurorem w mistrzostwach makijazu permanentnego . Szkoleniowcem znanej firmy ( … ) z zakresu makijazu permanentnego w kraju i zagranicą.

Prowadzę od kilku lat samodzielny gabinet z makijażem permanentnym jak rownież z medycyną estetyczną. Klientki zapisywane sa telefonicznie na konkretny termin i godzinę.
Od lat współpracuję z redakcją ESTETYKA – Przegląd Kosmetyczny dla której piszę artykuły z dziedziny makijażu i wizażu jak również jesteśmy w trakcie tworzenia informatora pt. ” Kreowanie Wizerunku”.
Szkoleniami zajmuję się od 9 lat dla Firmy Etre Belle. W tej niemieckiej firmie kosmetycznej pełnię funkcje szkoleniowca w zakresie wizażu i jestem główną wizażystką. Biorę udział w każdych targach kosmetycznych i większych imprezach związanych z kosmetyką. Organizuję pokazy, szkolenia dla sztabów wyborczych, z którymi współpracuje z zakresu kreowania wizerunku. Jestem autorką multimedialnego przewodnika w dziedzinie odpowiedniego ubioru w miejscach pracy, napisany dla Firm i Banków.

Jako juror uczestniczę w Mistrzostwach Makijażu:

  •  Międzynarodowy kongres makijazu permanentnego w Berlinie 2014 r
  •  Juror w mistrzostwach makijazu permanentnego 2011, 2012, 2013, 2014
  •  Wykład na III Słąskich spotkaniach kosmetycznych 2012
  •  Wykład na Międzynarodowych Targach Beauty Forum 2013
  •  Wykłąd na Miedzynarodowych targach Beauty Forum 2011
  •  BEAUTY FORUM 2006 r.
  • ESTETYKA – Mistrzostwa makijażu Fotograficznego – “Flesz Up”
  • Konkurs Piękności 2006 – KRÓLOWA POLSKI (Wrzesień) – główny wizażysta z ramienia STOWARZYSZENIA WIZAŻYSTÓW POLSKICH.

Współpracuję z firmą Art – Arika sp. Z o.o. Szkolenie i konsulting dla Menadżerów, w której prowadzę zajęcia z kreowania wizerunku.

Moja niespokojna, artystyczna dusza pchnęła mnie w latach młodzieńczych (ukończenie szkoły 19.05.1993 rok) do Liceum Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie rozpoczęła się cała przygoda – nie tylko ze sztuką ale i z wizażem. Jednak ciągle zdobywam nowe doświadczenia. Znajomość kosmetyki w moim zawodzie to podstawa, kontakt z klientem, nienaganny wygląd i znajomość zasad kreowania wizerunku, są to sprawy, o których uczę na szkoleniach i wprowadzam w życie.

Makijaż permanentny i Wizaż, to przede wszystkim predyspozycje, talent, wrodzone poczucie piękna, a technika to niezbędne, ale tylko uzupełnienie tego zawodu.
Praca daje mi ogromne zadowolenie, należę i działam czynnie w Stowarzyszeniu Wizażystów Polskich, współpracuję z jednym z  portali , gdzie można poczytać o moich pracach takich jak Wrocławskie Targi Mody Ślubnej, na których przygotowywałam Miss Poland do pokazu na wybieg. Tam też otrzymałam wyróżnienie za awangardowe makijaże.