Makijaż permanentny

Wielu klientów jest przekonanych o tym, że makijaż permanentny będzie dobrze i estetycznie wyglądał nawet przez kilka lat. Jego trwałość zależy jednak od typu cery, jej kolorytu oraz tego, jaki pigment i techniki zostaną zastosowane podczas zabiegu.

Trwałość makijażu permanentnego ze względu na powyższe czynniki, może się zatem wahać od 3 do 5 lat. Dlatego zabieg należy co jakiś czas powtarzać. Jedni klienci będą musieli zrobić to już po roku, a inni dopiero po dwóch, a nawet trzech latach.

Wynika to z tego, że pigment stopniowo wchłania się w skórę, gdyż jest to związane z naturalnymi zmianami fizjologicznymi skóry. Wraz z biegiem czasu struktura skóry ulega zmianie, podobnie jak rysy twarzy oraz podejście klientów do urody.

Makijaż permanentny pozwala zamaskować niedoskonałości urody

Podczas zabiegów makijażu permanentnego wykorzystuje barwniki szwajcarskie i niemieckie.

Subtelnie podkreśla świeżość i naturalność twarzy. Dzięki makijażowi permanentnemu poprawimy kształt brwi, rzęs (ZAGĘSZCZENIE), kontur ust, powiększyć je lub wzmocnić ich barwę.


Bezbolesny zabieg

Przed zabiegiem makijażu permanentnego pacjent otrzymuje znieczulenie, dzięki czemu nie odczuwa bólu i może się w pełni zrelaksować.

Dlaczego warto

  • Gabinet akolor powstał z potrzeby piękna i dbałości o urodę.
  • Od 10 lat wykonuję makijaże permanentne. W swej pracy wykorzystuję najnowszej generacji sprzęt firmy BioEvolution.
  • Biorę udział jako juror w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego.

Sprzęt do makijażu permanentnego

Do wykonania makijażu permanentnego używam najnowszej generacji sprzętu BIOEVOLUTION. To pierwsze takie urządzenie, które tworzy zintegrowany system igły i nasadki. Dzięki temu zachowane zostają na najwyższym poziomie standardy bezpieczeństwa i higieny. Dodatkowo jednorazowe kartridże znajdują się w antyseptycznych opakowaniach opatrzonych numerem seryjnym i sterylizowanych tlenkiem etylenu. Wewnętrzna otoczka utrzymuje igłę w czystości oraz uniemożliwia cofanie się barwnika i krwi do rękojeści. Tym samym wyeliminowane jest ryzyko zakażenie podczas zabiegu.

BIOEVOLUTION to gwarancja najwyższej jakości, która została potwierdzona certyfikatami AMIISO 9001oraz ISO13485 (Europejski Standard Medyczny).

Dla kogo makijaż permanentny nie jest wskazany

  • Osoby z chorobami nowotworowymi
  • Cukrzycy
  • Borykający się z problemem łuszczycy
  • Kobiety ciężarne
  • Osoby z aktywną opryszczką oraz z infekcjami
  • Przyjmujący leki sterydowe oraz rozrzedzające krew

O mnie

Prowadzę od kilku lat samodzielny gabinet z makijażem permanentnym i medycyną estetyczną. Od wielu lat zajmuję się prowadzeniem szkoleń, kursów i dokształcaniem w dziedzinie makijażu permanentnego na każdym poziomie. Szkoleniami zajmuję się od 9 lat dla niemieckiej firmy Etre Belle.

Biorę udział w każdych targach kosmetycznych i większych imprezach związanych z kosmetyką. Organizuję pokazy, szkolenia dla sztabów wyborczych, z którymi współpracuję z zakresu kreowania wizerunku.

Jestem jurorem w mistrzostwach makijażu permanentnego. Od lat współpracuję z redakcją “ESTETYKA – Przegląd Kosmetyczny”, dla której piszę artykuły z dziedziny makijażu i wizażu.

Anna Paczuska
Zapraszam do kontaktu.