Kurs makijażu permanentnego

Indywidualne kursy makijażu permanentnego:

Szkolenie z microbladingu 1-dniowe 1500 zł
Szkolenie z microbladingu 2-dniowe 2300 zł
Szkolenie z pełnego zakresu mikropigmentacji (wszystkie metody) 4-dniowe 4500 zł
Szkolenie z pełnego zakresu mikropigmentacji (wszystkie metody, w tym microblading) 5-dniowe 6000 zł
Szkolenie z wizażu 1-dniowe 1500 zł
Szkolenie doszkalające z: technik cieniowania, korygowania brwi, zagęszczania rzęs (1 moduł np. brwi) 1-dniowe 1500 zł
Szkolenie doszkalające z: technik cieniowania, korygowania brwi, zagęszczania rzęs (2 moduły np. brwi i usta) 1-dniowe 1800 zł
Szkolenie z wizażu 1-dniowe 1500 zł
Szkolenia z możliwością dojazdu do klienta dodatkowo płatne 1000 zł

Dlaczego warto

 • Dużą wagę przykładam do nauki o kolorach, pracy na modelkach i zajęć praktycznych.
 • Kurs makijażu permanentnego zakończony certyfikatem!
 • Na życzenia klienta zapewniam modelki.
 • Najnowsze wiadomości z Międzynarodowego Kongresu Makijażu Permanentnego w Berlinie.
 • Gabinet akolor powstał z potrzeby piękna i dbałości o urodę.
 • Od 10 lat wykonuję makijaże permanentne. W swej pracy wykorzystuję najnowszej generacji sprzęt firmy BioEvolution.
 • Biorę udział jako juror w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego.

Metodyka prowadzenia zajęć

 1. Zajęcia teoretyczne obejmują wiedzę z wizażu, rysunku, koloru oraz podstawowej wiedzy i zasad w kosmetyce (opis i budowa skóry).
 2. Praca na maskach przy użyciu maszyny do makijażu permanentnego, barwników oraz igieł.
 3. Zasady prawidłowego wykonania makijażu ust, brwi, kresek.
 4. Omówienie podstaw o barwnikach i sprzęcie do wykonywania zabiegów.
 5. Kolejny etap to praca na modelach, praktyka.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Posiadamy wpis do RIS w WUP, co daje możliwość BEZPŁATNEGO odbycia szkolenia. Osoby bezrobotne mogą ubiegać się o całkowite sfinansowanie przez Urząd Pracy.

O mnie

Prowadzę od kilku lat samodzielny gabinet z makijażem permanentnym i medycyną estetyczną. Od wielu lat zajmuję się prowadzeniem szkoleń, kursów i dokształcaniem w dziedzinie makijażu permanentnego na każdym poziomie. Szkoleniami zajmuję się od 9 lat dla niemieckiej firmy Etre Belle.

Biorę udział w każdych targach kosmetycznych i większych imprezach związanych z kosmetyką. Organizuję pokazy, szkolenia dla sztabów wyborczych, z którymi współpracuję z zakresu kreowania wizerunku.

Jestem jurorem w mistrzostwach makijażu permanentnego. Od lat współpracuję z redakcją “ESTETYKA – Przegląd Kosmetyczny”, dla której piszę artykuły z dziedziny makijażu i wizażu.

Anna Paczuska
Zapraszam do kontaktu.

Możliwość zakupu sprzętu do makijażu permanentnego oraz mezoterapii mikroigłowej

Urządzenia do makijażu permanentnego BioEvolution wyposażone są w mikroprocesory firmy Intel, które zapewniają niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry.

W tradycyjnych urządzeniach częstotliwość pracy igły spada, kiedy napotyka ona na skórę stawiającą silniejszy opór (efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru). Zastosowanie w urządzeniach BioEvolution „inteligentnej technologii” pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji.

BioEvolution opracował i opatentował pierwszy zintegrowany system igły z nasadką (kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Dla zapewnienia bezpieczeństwa jednorazowe kartridże pakowane są w sterylnym pomieszczeniu (ISO klasy 8) oraz dodatkowo sterylizowane tlenkiem etylenu. Każdy kartridż posiada numer seryjny.

Gdy kartridż jest odłączony igła automatycznie chowa się w nasadce. Zapobiega to przypadkowemu ukłuciu się igłą i pozwala uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby takie, jak AIDS czy wirusowe zapalenie wątroby.

Kartridż zawiera zbiorniczek na pigment. Mieści on taką ilość barwnika, która wystarcza do przeprowadzenia standardowego zabiegu.

Opatentowana konstrukcja kartridża zapobiega rozlewaniu się pigmentu.

Kształt igły został zaprojektowany w taki sposób aby uzyskać jak najwyższą precyzję w umieszczaniu barwnika w skórze, przy jak najmniejszych urazach. Nasz partner – firma Feuerstein Produktion GmbH – jest jednym z wiodących producentów igieł chirurgicznych na świecie.

System Easy-Click pozwala na szybki montaż kartridża. Dzięki temu można łatwo zmienić rozmiar igły lub kolor pigmentu podczas zabiegu.

Mikroprocesor Intel steruje i kontroluje moc oraz częstotliwość pracy igły. Dzięki temu pigment jest precyzyjnie wprowadzany w skórę. Równomierne rozłożenie koloru oraz zachowanie ciągłości linii, eliminuje konieczność wykonania powtórnego zabiegu. Nawet pigmentacja cienkich linii wokół ust nie wymaga korekty.

Płaski panel jednostki sterującej zaprojektowano tak, aby można go było łatwo utrzymać w czystości.

Częstotliwość pracy igły: od 50 do 150 nakłuć na sekundę.

Ergonomiczna i lekka (tylko 57 gramów) rękojeść charakteryzuje się bardzo cichą pracą bez żadnych drgań i wibracji. Nie zawiera wewnątrz plastikowych części. Nawet przy dłuższym zabiegu nie przegrzewa się.

Opatentowany system jednorazowych igieł – kartridży eliminuje możliwość zakażenia bez konieczności sterylizowania poszczególnych części w autoklawie.

System Easy-Click pozwala na szybki montaż kartridża. Płynna regulacja długości igły.